CoolClub pro IT odborníky

CoolPeople spouští komplexní systém péče o kontraktory na projektu CoolPeople Care360

CoolPeople Care360 je systém dlouhodobé komplexní péče o kontraktory, kteří v barvách CoolPeople pracují na projektech klientů. Care360 řeší celý proces. Od nástupu kontraktora na projekt, spolupráci na projektu, až po prodloužení nebo případnou alokaci na jiný projekt.

CoolNovinky 03.09.2021

CoolPeople Pool nabízí klientům ASAP dostupné chybějící IT kapacity

Společnosti se stále více potýkají s nedostatkem IT odborníků. Tento trend bude ještě sílit. Situaci, kdy poptávka převyšuje nabídku, pomáhá vyřešit nově vzniklá služba CoolPeople Pool. Nabízí klientům ASAP dostupné kandidáty v oboru informačních technologií. Značně urychluje proces propojení s relevantními kapacitami.

CoolNovinky 07.07.2021

CoolPeople v Brně pod novým vedením

Významná změna se odehrála na konci druhého kvartálu 2021 na pobočce v Brně. Její vedení má nyní na starosti Tomáš Rosecký, Branch Manager. V rámci sjednocení a optimalizace procesů spadá nově pod Miroslava Pihorňu, Country Managera CZ a dosavadní vedoucí pobočky v Praze. Jednotlivé týmy byly obměněny a přivítaly nové posily, které doplnily stávající stav a zajistily další rozvoj. Hlavním cílem je zlepšení a rozšíření dosavadní dlouhodobé spolupráce s klienty a IT odborníky v regionu.

CoolNovinky 22.06.2021

Zjistěte svou aktuální cenu na trhu IT díky prémiové službě na CoolJobs Social

CoolPeople posouvají transparentnost nabídek o level dál. Nejenže u každé z nich vidíte výši odměny a další detaily, jak jste byli doposud zvyklí, nyní v uživatelském profilu zjistíte i svou aktuální cenu na trhu. Na základě dat a kombinací skills se vám následně zobrazí vaše ideální mzda. Unikátní tool dokáže ihned vypočítat rozmezí na MD i HPP. Stačí si vytvořit profil na kariérním portále CoolJobs Social a otevřou se vám prémiové služby, bez jakýkoliv poplatků.

CoolNovinky 25.05.2021

Na český trh přichází revoluční pracovní portál CoolJobs Social

CoolPeople spouští novou generaci svého pracovního portálu. Nové CoolJobs Social přináší revoluční změnu - kombinují pracovní portál s funkčností sociálních sítí. Na českém trhu se jedná o novinku, která v oblasti recruitmentu nahlíží do budoucnosti. Cílem je poskytnout IT odborníkům jednotnou platformu, kde najdou konsolidovanou nabídku všech aktuálně otevřených a kvalitně popsaných IT pozic na trhu.

CoolNovinky 13.04.2021

CoolPeople spouští novou mobilní aplikaci CoolJobs, kde najdete stovky aktuálně otevřených IT pozic z ČR, SK a AT

CoolJobs, největší portál s IT pozicemi, spouští mobilní aplikaci, která nabízí ještě jednodušší a rychlejší přístup ke stovkám aktuálně otevřených IT pozic v ČR, SK a AT. CoolJobs IT, dynamická kariérní platforma zaměřená na IT odborníky, je denně aktualizovaná o nové pozice. Najdete je přehledně a uceleně na jednom místě s možností filtru dle parametrů a následných notifikací přímo do mobilního telefonu, dle vašich individuálních parametrů a preferencí. Řeší aktuální problém s efektivním propojení dostupných IT odborníků s poptávkami klientů, kteří potřebují flexibilní kapacity pro své projekty. Navíc ji máte při ruce, ve svém mobilním zařízení. Nyní dostupná v App Store pro iOS. Verzi pro Android připravujeme.

CoolNovinky 26.01.2021

První virtuální Sourcing Manager v oblasti českého recruitmentu

Český recruitment posouvá své hranice a dotýká se světových trendů. Má prvního „chytrého AI/robota“, jehož pracovní náplní je recruitment. Jedná se o převratnou novinku v oboru HR & recruitmentu, kterou přináší CoolPeople.Automatizovaný Virtuální Sourcing Manager s umělou inteligencí, bude nově aktivně nabízet relevantní projekty a pracovní pozice.

CoolNovinky 27.10.2020

CoolPeople a SalesDock spojují síly

CoolPeople a SALESDOCk, nejúspěšnější společnosti ve svých oborech, spojují síly ke společné propozici pro klienty. Nově budou nabízet komplexní služby v oblasti dodávky služeb relevantních obchodníků. Ocení to obzvláště klienti, kteří chtějí dosáhnout svých obchodních cílů a chybí jim kvalifikované kapacity. Nová služba CoolSales je vhodná pro malé start-upy i velké korporace. 

CoolNovinky 20.10.2020

CoolPeople jako speaker na konferenci #LiSummit2020

V polovině září se konala jedna z největších a nejoblíbenějších oborových konferencí #LiSummit2020. Jak už název napovídá, konference se zabývá profesní sítí LinkedIn, kterou využívá spousta z nás. Protože se CoolPeople v této oblasti stalo jedním z předních inovátorů, dostalo pozvání se v roli speakera podělit o svou strategii s ostatními.

CoolNovinky 22.09.2020

CoolPeople slaví 15 let: Lehké to nebylo, říká zakladatel Milan Čálek

CoolPeople slaví své 15. narozeniny. Na trhu si za léta svého působení vybudovala vůdčí pozici i respekt, i když to podle jejího zakladatele, Milana Čálka, nikdy tak úplně lehké nebylo. Možná ale právě proto je společnost lídrem ve své oblasti a vede se jí i v zahraničních pobočkách.

CoolNovinky 22.04.2020

Zpátky v plném nasazení, jsme tady pro vás

#Teamcoolpeople je v plném pracovním nasazení. Po dvoutýdenním režimu na home office se dnes vracíme přímo do našich kanceláří, abychom se mohli věnovat všem vašim požadavkům a potřebám. Jsme připraveni pomoci najít nové projekty a kariérní výzvy. To vše s nadstandardní péčí, na jakou jste od nás zvyklí.

CoolNovinky 30.03.2020

Nový oranžovomodrý web CoolPeople – co za ním stojí?

Málokdo to dělá často a málokdo to dělá vyloženě rád (pokud ovšem nejste PHP nebo Frontend Developer). Když už se do toho vrhne, většinou to má nějaký pádnější důvod. Sáhnout do webu po vývojářské i designové stránce prostě není jen tak. Proto nás zajímalo, proč to marketingové oddělní CoolPeople po několika letech, udělalo.

CoolNovinky 28.01.2020

O patro větší CoolPeople

Ježíšek přinesl CoolPeople štědrou nadílku, která se tak úplně nedala zabalit pod stromeček. Pražská pobočka CoolPeople dostala další kancelářské prostory, do nichž v tomto roce přivítá 80 nových kolegů.

CoolNovinky 07.01.2020

Najděte si vysněnou práci nebo projekt přes CoolJobs a vyplatíme vám 15 tisíc korun nástupní bonus

Tento vzkaz má společnost CoolPeople pro všechny, kteří hledají novou práci nebo projekt a svou první výplatu by rádi navýšili o jednorázovou odměnu. Mají příležitost - od 1. října 2019 pouští CoolPeople v ČR, SK a v Rakousku motivační systém odměn, který každému, kdo se na novou pozici přihlásí přes pracovní portál CoolJobs, vyplatí 15 000 Kč (600 EUR) jako nástupní bonus.

CoolNovinky 07.10.2019

Dobrý marketing předchází dobrá pověst, tvrdí marketingový/PR tým CoolPeople

Jestliže platí, že žijeme v době onlinové, pak každý, kdo chce být vidět, musí umět ve vodách onlinu nejen plavat, ale také zazářit. A občas i zariskovat. Jak se z nezkušeného stát lídrem, který ve svém segmentu určuje trend, ví třeba marketingový tým společnosti CoolPeople. Seznamte se!

CoolNovinky 06.10.2019

CoolPeople a Astra Systems spojují síly v oblasti CRM a dalších specializovaných systémů

Společnosti CoolPeople a Astra Systems spojují síly v oblasti CRM systémů. Akvizice významného podílu v Astra Systems je významným impulsem pro vytvoření nabídky bezkonkurenční sady CRM balíčků v cloudovém prostředí.

CoolNovinky 10.09.2019

Průměrná denní sazba IT kontraktora? CoolPeople přináší přehled cen

Velká část IT odborníků (kontraktorů) nezná svou aktuální cenu na trhu IT kapacit. Nemá, kde svou aktuální sazbu ověřit. S CoolPeople BenchMark, tabulkou reálných MD cen, budou vědět, na čem jsou.

CoolNovinky 18.06.2019

Svět kryptoměn: 3 hlavní stabilní digitální měny

Prostor digitálních aktiv prochází transformací a snaží se přizpůsobit novému a širšímu zájmu velkých nefinančních společností. Spolu s velkými institucionálními hráči finančních služeb pak vytvářejí obrovskou poptávku po obchodovatelných aktivech provozovaných na veřejných i soukromých blockchainech. Aby mohli přijmout novou technologii, musí se spoléhat na stabilní, spolehlivé a škálovatelné nástroje, jako jsou stabilní digitální měny.

CoolNovinky 11.06.2019

Kandidáti leckdy ani neví, jakou cenu na trhu mají, říká nová Sourcing manažerka CoolPeople Veronika Loncká

Řady kolegů týmu CoolPeople rozšířily hned tři nové posily. Zapálená “Sparťanda z kotle”, Brutal-death metalista s kytarou i milovník akce a kvalitního rumu. Hádejte, kdo z nich má ty nejlepší předpoklady na “lov nejvhodnějších kandidátů”, komu sedí role kreativce a kdo z nich je úspěšný obchodník?

CoolNovinky 21.05.2019

Freelancer jako krotitel cash flow? S CoolPeople už bez starostí

Jako malý jezdil s rodiči starou škodovkou na západ. I dnes se ale, z pozice vedení IT společnosti, západem rád nechává inspirovat, zvlášť u velkých společností na mezinárodním trhu. Naposledy třeba zavedením felxibilního výběru splatnosti kontraktorských faktur.

CoolNovinky 25.04.2019

Jako raketa: CoolPeople statistikou za rok 2018

Kolik MDs odpracovali naši kontraktoři za loňský rok celkem? Kolik pohovorů naši kolegové zvládli? A kolik litrů kávy se u toho vypilo...?

CoolNovinky 09.04.2019

Přešli jsme na elektronické podpisy

Bráníme se zbytečné administrativě a respektujeme přání našich kontraktorů - zjednodušit práci s výkazy, jak jen to jde. Proto jsme zavedli DocuSign.

CoolNovinky 03.04.2019

Vyhlášení nejlepšího Sales a Sourcing Managera

Ocenili jsme nejlepší z nejlepších, aneb výsledky celoročního klání “Best Sales Manager” a “Best Sourcing Manager” 2018 jsou venku! 

CoolNovinky 15.02.2019

Pražská pobočka CoolPeople v novém!

Pražská pobočka CoolPeople se stěhovala do nových prostor. Kam přesně a co je na nich nejlepší?

CoolNovinky 10.01.2019