CoolClub pro IT odborníky

CoolPeople a SALESDOCk spojují síly

CoolPeople a SALESDOCk, nejúspěšnější společnosti ve svých oborech, spojují síly ke společné propozici pro klienty. Nově budou nabízet komplexní služby v oblasti dodávky služeb relevantních obchodníků. Ocení to obzvláště klienti, kteří chtějí dosáhnout svých obchodních cílů a chybí jim kvalifikované kapacity. Nová služba CoolSales je vhodná pro malé start-upy i velké korporace.

 

CoolNovinky

 

Zavádíte nový produkt, služby nebo jen hledáte kapacity pro další růst? Neváhejte se na nás obrátit, pomůžeme vám.

 

Jak to funguje? 

CoolSales nabízí kvalitní a léty prověřené know how v propojení oblasti Training & Recruitment
 
1. CoolPeople vyhledá pro klienty nejvíce perspektivní obchodní talenty na trhu
2. SALESDOCk zajistí jejich důkladné prověření, vyškolení a mentoring 
 
Tento postup vám zajistí, že vaše produkty nebo služby, ať už v oblasti B2B nebo B2C, získají větší efektivitu a nabydou na kvalitě. Pokud se nedaří v oblasti prodeje, využijte CoolSales a zajistěte si splnění svých obchodních cílů včas. 
 
 
 

Kdo za tím stojí? 

CoolPeople je největší nezávislý dodavatel IT externích kapacit a souvisejících služeb od roku 2005. Nyní své působení rozšiřuje i do oboru Sales, kde vyhází ze svého nabytého know how. Díky svým postupům a moderním nástrojům pro proces recruitmentu dokáže chybějící a relevantní odborníky dodat efektivně a včas s více než 90% úspěšností. 
 
SALESDOCk pomáhá klientům zlepšovat prodejní dovednosti jejich obchodníků, přepracovává prodejní plány, zrychluje procesy a sestavuje vhodné týmy k maximálnímu dosažení obchodních cílů. Tým zkušených a kvalifikovaných profesionálů je vám k dispozici po celou dobu spolupráce. 
 

Jaký je cíl?

Nová služba přináší na trh naboostovaný produkt, který má za úkol posunout společnosti tam, kam se sami nedostanou:
- zefektivnit a urychlit nábor kvalifikovaných obchodníků 
- zkvalitnit a vylepšit jejich skills
 
Zajímá vás více? Neváhejte nás kontaktovat a zlepšete svůj business hned.