CoolClub pro IT odborníky

CoolPeople spouští novou mobilní aplikaci CoolJobs, kde najdete stovky aktuálně otevřených IT pozic z ČR, SK a AT

CoolJobs, největší portál s IT pozicemi, spouští mobilní aplikaci, která nabízí ještě jednodušší a rychlejší přístup ke stovkám aktuálně otevřených IT pozic v ČR, SK a AT. CoolJobs IT, dynamická kariérní platforma zaměřená na IT odborníky, je denně aktualizovaná o nové pozice. Najdete je přehledně a uceleně na jednom místě s možností filtru dle parametrů a následných notifikací přímo do mobilního telefonu, dle vašich individuálních parametrů a preferencí. Řeší aktuální problém s efektivním propojení dostupných IT odborníků s poptávkami klientů, kteří potřebují flexibilní kapacity pro své projekty. Navíc ji máte při ruce, ve svém mobilním zařízení. Nyní dostupná v App Store pro iOS. Verzi pro Android připravujeme.

 

 

Systém fungování aplikace je jednoduchý. Stačí si vybrat vhodnou kariérní příležitost dle vašich skills a kliknout na tlačítko – mám zájem. Před reakcí na konkrétní pozici je doporučená registrace, která vám usnadní proces přihlašování. Důležité je mít relevantně vyplněný vlastní profil uživatele. Ke každé reakci budete mít možnost připojit krátkou zprávu, např. proč se na pozici hlásíte. Následně se s vámi osobně spojí zodpovědný Sourcing Manager, projde veškeré detaily, ověří vaše zkušenosti a bude k dispozici po celou dobu výběrového řízení.

 

U každé pozice najdete detailní popis: lokaci, mzdu, typ smlouvy, home office, délku projektu, popis projektu, požadované schopnosti a benefity. Své reakce uvidíte přehledně na jednom místě, takže se Vám nestane, že byste na stejnou pozici reagovali několikrát za sebou. Žádná zbytečná a zdlouhavá administrativa bez odezvy, čeká vás pouze relevantní nabídka.

 

fotoscreen: App Store

 

V detailu svého profilu si nastavíte na filtrované pozice notifikace a upozornění e-mailem. Žádná nová pozice vám neunikne a budete hned vědět, že je aktuálně přidaná. Dále si zvolíte preferovaný jazyk aplikace, nyní připraveno v CZ, AJ a SK. Záložka Více vás nasměruje na související informace webové stránky a sociální sítě, kde zjistíte další aktuálních informace o CoolPeople.

 

AppStore