CoolClub pro IT odborníky

Jít za horizont, koukat, jak to dělají jinde a zaměřit se na to, co potřebuje kandidát, to je ta cesta, říká Leona Koblicová, Recruitment Team Lead ve společnosti Tesla

16.05.2023

Dalším hostem, v pořadí už 15. dílu HeRoes Talk, se stala Leona Koblicová, Recruitment Team Lead v berlínské Gigafactory automobilky Tesla. Jak pro ni bylo nebo nebylo náročné dostat se do Tesly? Jak oddělení HR a Recruitmentu v Tesle funguje? Jaké pozice aktuálně obsazuje a co to je Competency-based pohovor či Assessment centrum?

 

Podcast

 

V další epizodě HeRoes Talk se dostáváme přímo do srdce technologického gigantu. Leona Koblicová se před časem připojila ke společnosti Tesla na pozici Recruitment Team Lead.

V rozhovoru se spolu s Vilémem a Richardem proto věnují tomu, jak oddělení HR a Recruitmentu v Tesle funguje. Představí také pozice, kterým se momentálně se svým týmem věnují a popíše, jak by si představovala ten ideální proces náboru.

Je pro kandidáty při výběru další pozice zásadnější faktor toho, že je Tesla lovebrand, nebo to, co nabízí? A co marketing? Jak funguje? Investují do něj a potřebují ho vůbec? A říkají vám něco pojmy jako Competency-based pohovor nebo Assessment centrum? Za Leonu jsou to ty nejefektivnější formy náboru kandidátů.

Nechte se inspirovat a získejte vzácný vhled do zákulisí jedné z nejinovativnějších firem na světě.

Těšíme se na vás v 15. dílu HeRoes Talk, už nyní je k poslechu na následujících platformách:

 

 

 

 

 

Připravila: Petra Sauerová