CoolClub pro IT odborníky

Přehled těch nejlepších světových IT konferencí pro rok 2022

Computer Science konference mají zásadní význam, umožňují nám učit se od těch nejlepších IT specialistů a technologických nadšenců z celého světa. Pokud přemýšlíte nad účastí na jedné z nich, pak čtěte dál! Připravili jsme pro vás seznam těch nejlepších IT konferencí, které můžete navštívit v roce 2022.

CoolEvents 14.04.2022

Kde se vzdělávat na začátku roku? Navštivte konference itSMF 2019 a DevOpsDays Prague 2019!

Také jste vstoupili do nového roku s předsevzetím, že na sobě budete pořádně pracovat? S hubnutím či výukou cizího jazyka vám sice nepomůžeme, s nápady na vzdělávání však ano – máme pro vás totiž tip hned na dvě zajímavé konference z oblasti IT.

CoolEvents 06.01.2020

3D Print Hackaton: Premiéra českého krále 3D tisku již tento měsíc!

Jste fanouškem 3D tisku nebo dokonce máte svoji vlastní 3D tiskárnu? Pak by vás mohl zajímat event, který pořádá český král 3D tisku Josef Průša. Už 29. listopadu v prostorách PrusaLabu v Praze.

CoolEvents 11.11.2019

5 velkých světových TECH konferencí! Už klepou na dveře

I druhá polovina roku je nabita skvělými IT akcemi, na kterých nesmí chybět žádný nadšený “ajťák”. Některé z nich se konají hned za rohem u našich evropských sousedů, za jinými vycestujete až za oceán – každá z nich však bude stát za to. Pestrý program a hvězdná sestava řečníků jsou zárukou skvělého zážitku!

CoolEvents 27.07.2019

HackerFest 2019: Událost, kterou si nesmíte nechat ujít!

Už se to blíží! Největší IT Security/Hacking událost v ČR proběhne už v polovině září. HackerFest, tedy konference zaměřující se na nejnebezpečnější hackingové praktiky současnosti, se v tomto roce uskuteční již po sedmé. Proč tuto akci nevynechat?

CoolEvents 29.06.2019

4 největší e-sport akce roku 2019! Točí se v nich miliony dolarů

Ostřílení herní matadoři měli odjakživa tendenci srovnat své síly s dalšími, což postupně vedlo k vzniku e-sportovních turnajů. Svou návštěvností a sledovaností trhají rekordy! Jaké turnaje jsou na seznamu letos?

CoolEvents 13.06.2019

Nejzajímavější IT konference, eventy a workshopy

Které IT akce si poznamenat do diáře a rozhodně si je nenechat ujít? Připravili jsme pro vás seznam vybraných eventů, o nichž je dobré minimálně vědět.

CoolEvents 27.05.2019