CoolClub pro IT odborníky

"RPO je prodloužená ruka HR. Baví mě edukace v recruitmentu a pomáhat společnostem hledat nové kapacity," říká Kateřina Novotná, RPO Konzultant Hire Heroes

Dalším hostem podcastu HeRoes Talk byla Kateřina Novotná, RPO Konzultant společnosti Hire Heroes. Co je to RPO, s čím pomáhá a proč o této službě uvažovat? Mimo jiné se také dozvíte, jak důležitou roli hraje digitalizace. Na jakou formu obsahu dnes nejvíce sází? A jaké nástroje pro sourcing se nejvíce osvědčily? A je důležité, aby se tým, do kterého kandidát nastupuje, účastnil finálních kol pohovoru? Dozvíte se v aktuálním, 7. díle podcastu.

Podcast Včera

"Síla brandu značně pomáhá při náboru, sociální sítě využíváme naplno, jsme jedna z nejsledovanějších firem v ČR," říká HR Mariana Wohlrabová z Footshop

Dalším hostem podcastu HeRoes Talk byla Mariana Wohlrabová, HR Manager Footshop, jedné z největších a stálých českých firem se sneakers. S jakými nástroji pro recruitment Mariana pracuje a proč sází na neomezenou dovolenou? V čem vidí sílu brandu a sociálních sítí? Zveřejňovat výši platu v inzerátu nebo nezveřejňovat? Jak přistupuje k employee brandingu a mnohem víc se dozvíte v 6. díle.

Podcast 14.03.2023

"Na mém začátku bylo z 95 % navolávání a posílání emailů, nyní generujeme více než 50 % kandidátů automatizovaně," popisuje Miroslav Pihorňa, CEO CoolPeople

Podcast HeRoes Talk se natáčí, jak už bylo řečeno, pod záštitou společností CoolPeople a Hire Heroes. Proto je jistě v páté epizodě už nejvyšší čas probrat, čím se společnosti zabývají. Můžete se tak dnes těšit na CEO CoolPeople, Miroslava Pihorňu, který prozradí, co je core celé společnosti, čím se zabývají a jaké nástroje ke své práci používají. Co v rámci náborového procesu nedělali správně a z čeho se poučili?

Podcast 07.03.2023

„Nepřehlcujte a nezahlcujte nové zaměstnance v onboardingovém procesu“, vyzývá kolegy z oboru Štefánia Špirková

Ve 4. díle podcastu HeRoes Talk se představí Head of Human Resources, Štefánia Špirková. Jejím polem působiště je výrobní společnost ALLTUB, kde vede svůj HR tým. Jak sama říká, práce personalistů se za roky její praxe změnila k nepoznání, s čím se tedy nyní na své pozici potýká a které postupy se jí osvědčily?

Podcast 28.02.2023

„Od nevidím do nevidím v gastru upadá, uchazeči chtějí work–life balance“, říká HR manažerka Ambiente Tereza Kučerová

Nový týden značí další, 3. epizodu podcastu HeRoes Talk. Dnes o personalistice a recruitmentu, ale zase z trochu jiného soudku. HR manažerka Ambiente a dnešní host, Tereza Kučerová, se rozpovídá o tom, jakým způsobem funguje HR v gastro odvětví. Které trendy jsou v Ambiente provozovnách žhavé téma a co je jejich aktuálně největší novinkou?

Podcast 21.02.2023

První kolo online? Už si to ani neumím představit jinak, jde o velké urychlení náboru, říká Jakub Lisner

Ve druhé epizodě HeRoes Talk, svůj vhled, spolu s osvědčenými postupy a poselstvím na závěr, přináší exkluzivní host podcastu Jakub Lisner, Recruitment Lead ve společnosti Vodafone.

Podcast 14.02.2023

Nový podcast je tu, HeRoes Talk: moderní HR, svět Recruitmentu a inspirativní osobnosti z oboru

Nový podcast z oblasti HR a Recruitmentu je tady! Inspirativní rozhovory s názvem HeRoes Talk mají budou mapovat zajímavé novinky ze světa Recruitmentu, trendy moderního HR a osobní tipy a triky inspirativních osobností z oboru.

Podcast 06.02.2023