CoolClub pro IT odborníky

5 nejočekávanějších seriálů Netflixu do konce roku 2021

Netflix ještě zdaleka nevysázel na stůl všechny své seriálové trumfy, už brzy se dočkáme dalších filmových hitů. Půjde nejen o chystaná pokračování fenomenálních snímků, ale i o zcela původní novinky. Podzimní nálož seriálových trumfů vypukne 3. září poslední sérií hitu Papírový dům.

CoolMovie 01.09.2021

5 TOP dokumentů pro technologické geeky

Milujete dokumenty a jste velkým fandou moderních technologií? Dáme vám tipy na zajímavé dokumentární filmy, které vám zpříjemní propršené odpoledne nebo vás třeba inspirují při večerním relaxu. A rozhodně je z čeho vybírat. Řeč bude o vlivu digitálních technologií na naše zdraví, opravdovém fungování sociálních sítích nebo o výrobě elektromobilu Tesla.

CoolMovie 25.05.2021

Ještě horké: 10 nejlepších filmových trumfů letošního podzimu

Hořkou chuť pomalu končícího roku 2020 si ještě můžeme spravit něčím hodně příjemným. Třeba shlédnutím čerstvé porce zajímavých seriálů, které nám streamingové služby právě teď servírují. Nejspíš vám nebude ani moc vadit, že nemůžete do kina – tyhle filmové zážitky si rádi vychutnáte v pohodlí domova a… ideálně na jeden zátah.

CoolMovie 11.11.2020

8 nejlepších thrillerů, které musíte vidět na Netflixu a HBO Go 

Milujete filmy, v nichž nechybí napětí a adrenalin? A ideálně v opravdu pořádné dávce? Pak si pusťte některý z thrillerových seriálů, které vám naservírují to správné napětí dokonce na pokračování. Abyste netápali, který z nich vybrat, máme pro vás hned 8 tipů na seriály, které rozhodně stojí za zhlédnutí.

CoolMovie 03.08.2020

Antonio Banderas si zahraje ve filmovém Uncharted

O filmové adaptaci Uncharted se hojně mluvilo především v souvislosti s výměnou režiséra. Je pravda, že od roku 2009, kdy byla filmová verze oznámena, se u projektu vystřídalo celkem sedm režisérů. A rozhodně to nebyly jediné trable.

CoolMovie 15.03.2020

6 trháků, které letos přistanou na filmových plátnech

Každý rok jsou nachystány stovky nových filmů, které mají za cíl ohromit diváky – jen několika desítkám se to však podaří. Zde je předpověď 6 filmových trháků, které spatří světlo plátna už tento rok. Pokud jste milovníkem filmových novinek, pak si rozhodně nenechte ujít tyto perličky!

CoolMovie 04.03.2020

Novinka HBO: seriál The Last of Us pod taktovkou Druckmanna a Mazina

Jedna z nejlépe hodnocených her pro PlayStation s názvem The Last of Us se dočká seriálového zpracování. Zní to jako rajská hudba. Aby taky ne, když se na jeho tvorbě bude podílet jeden ze stěžejních tvůrců původní hry Neil Druckmann a tvůrce a scénárista dvěma Zlatými glóby ověnčeného seriálu Černobyl. Seriál vznikne pod hlavičkou HBO a měl by vycházet z událostí původní hry.

CoolMovie 16.02.2020

Nové platformy na sledování filmů a seriálů: Apple TV, Disney Plus, HBO Max a Peacock

Až do nedávné doby neměli giganti Netflix a HBO v cestě v podstatě žádnou reálnou konkurenci. Nyní se však situace na trhu začíná přiostřovat, protože na obzoru se v listopadu 2019 objevily nové TV kanály. Řeč je zejména o zbrusu nových platformách Disney + a Apple Tv +, které lákají na svůj originální obsah a čerstvou nabídku nových seriálů a filmů. Do toho se přidávají ještě další platformy, jejichž zveřejnění se plánuje na jaře roku 2020. Co od těchto kanálů můžeme očekávat a v čem se liší od konkurence?

CoolMovie 07.01.2020