CoolClub pro IT odborníky

8 nejlepších thrillerů, které musíte vidět na Netflixu a HBO Go 

Milujete filmy, v nichž nechybí napětí a adrenalin? A ideálně v opravdu pořádné dávce? Pak si pusťte některý z thrillerových seriálů, které vám naservírují to správné napětí dokonce na pokračování. Abyste netápali, který z nich vybrat, máme pro vás hned 8 tipů na seriály, které rozhodně stojí za zhlédnutí.

CoolMovie03.08.2020

Springfield: Město vizionářů? Podívejte se, kde je pravda

Simpsonovi prý umí předpovídat budoucnost. Alespoň tak nám to tvrdí seriálové snímky, podle nichž se o velkých událostech a nečekaných zvratech (ať už prezidentských či pandemických) ve Springfieldu dávno vědělo. Jenže… všechno je jinak.

CoolMovie07.05.2020

Antonio Banderas si zahraje ve filmovém Uncharted

O filmové adaptaci Uncharted se hojně mluvilo především v souvislosti s výměnou režiséra. Je pravda, že od roku 2009, kdy byla filmová verze oznámena, se u projektu vystřídalo celkem sedm režisérů. A rozhodně to nebyly jediné trable.

CoolMovie15.03.2020

6 trháků, které letos přistanou na filmových plátnech

Každý rok jsou nachystány stovky nových filmů, které mají za cíl ohromit diváky – jen několika desítkám se to však podaří. Zde je předpověď 6 filmových trháků, které spatří světlo plátna už tento rok. Pokud jste milovníkem filmových novinek, pak si rozhodně nenechte ujít tyto perličky!

CoolMovie04.03.2020

Novinka HBO: seriál The Last of Us pod taktovkou Druckmanna a Mazina

Jedna z nejlépe hodnocených her pro PlayStation s názvem The Last of Us se dočká seriálového zpracování. Zní to jako rajská hudba. Aby taky ne, když se na jeho tvorbě bude podílet jeden ze stěžejních tvůrců původní hry Neil Druckmann a tvůrce a scénárista dvěma Zlatými glóby ověnčeného seriálu Černobyl. Seriál vznikne pod hlavičkou HBO a měl by vycházet z událostí původní hry.

CoolMovie16.02.2020

Nové platformy na sledování filmů a seriálů: Apple TV, Disney Plus, HBO Max a Peacock

Až do nedávné doby neměli giganti Netflix a HBO v cestě v podstatě žádnou reálnou konkurenci. Nyní se však situace na trhu začíná přiostřovat, protože na obzoru se v listopadu 2019 objevily nové TV kanály. Řeč je zejména o zbrusu nových platformách Disney + a Apple Tv +, které lákají na svůj originální obsah a čerstvou nabídku nových seriálů a filmů. Do toho se přidávají ještě další platformy, jejichž zveřejnění se plánuje na jaře roku 2020. Co od těchto kanálů můžeme očekávat a v čem se liší od konkurence?

CoolMovie07.01.2020