Vítězství i prohry se musíte naučit ustát, říká Mašková

Sandra Mašková je česká kickboxerka a zápasnice MMA. Ač to tak nevypadá, je její "pracovní náplň" dost podobná té naší v CoolPeople. Zatímco ona se rve o medaile, my bojujeme o ty nejlepší IT odborníky na trhu...

 

Fandíme

 

Na podzim se náš #TeamCoolPeople rozrostl o nového člena. Je jím česká kickboxerka, vítězka světových her v kickboxu, vicemistryně Evropy WAKO ve fullcontactu a K1, Sandra Medojed Mašková, která si vyzkoušela i drsný boj v kleci MMA. Jejím posledním velkým zápasem bylo prosincové finále XFN, které proběhlo ve vyprodané O2 areně.

Ač se to nezdá, je tahle křehká blondýnka schopná knockoutovat drsného protivníka takřka na počkání. A protože v kickboxu již sesbírala spoustu cen, rozhodla se zkusit proniknout i do fenoménu posledních let - MMA. Právě skrz tuhle výzvu teď trénuje na cestě za svým velkým snem - na finále EFC The Fighter v Jihoafrické republice, kam se chystá na začátku června.

 

Máme to společné

My jsme se rozhodli tuhle skromnou, upovídanou a akční fighterku maximálně podporovat a také se od ní učit - a to nejen techniky chvatů, ale i onu sportovní filozofii o dobře podaném výkonu a odmakaných hodinách, protože ani ve sportu, ani v obchodě rozhodně nic, co dlouhodobě stojí za to, není zadarmo. A pak - "Vítězství i prohry se musíte naučit ustát," říká Sandra Mašková.

O Sandře a jejích prvních krocích do ringu, prohrách i vítězstvích, stejně jako o cestě k fighterské reality show v Africe, můžete odteď pravidelně číst v této rubrice. Pro fanoušky MMA máme dobrou zprávu - společně se Sandrou natáčíme videopříspvěvky základních MMA chvatů a technik, které vám Sandra představí na našich sociálních sítích.