Club

Jedinečná příležitost pro zkušeného .NET Developera. Pojďte dělat na mezinárodním, zajímavém projektu ve skvělé firmě v Praze.

Staňte se součástí digitální transformace v silné a dynamické společnosti z oblasti stavebnictví. Pokud máte .NET v krvi a hledáte novou výzvu, neváhejte a ozvěte se.

TOP Projekty07.08.2019

Bratislava – hľadá sa IT Analytik pre jedného z najvýznamnejších dodávateľov softwaru na Slovensku.

Ste analytik telom aj dušou? Vyžívate sa v práci s UML? Chcete konečne slušne zarábať? Ak áno, mám ponuku šitú priamo pre vás! Podieľajte sa na vývoji softwaru pre evidenčné systémy, elektronické podateľne a portálové riešenia.

TOP Projekty16.07.2019

Bratislava - úžasný job pre skúseného SAP ABAP Developera!

Staňte sa súčasťou špecializovaného SAP tímu a podieľajte sa na rozvoji a správe klientovho softvérového produktu, ktorý spracováva dáta a kontrakty pre najväčšie firmy v odbore na nemeckom trhu. Ide o veľmi zodpovednú prácu s veľkým objemom kľúčových dát.

TOP Projekty03.07.2019

Skvělá příležitost v Brně pro iOS Developera na světovém projektu!

Pro inovativní a ambiciózní projekt v Brně hledám zkušeného iOS developera, který se přidá k nově vytvořenému týmu, vyvíjejícímu platformu pro desítky milionů uživatelů z celého světa.

TOP Projekty01.07.2019

Inovativní projekt pro Senior C++ Developer

Jste zkušený C++ specialista, chcete se ujmout vedoucí pozice v týmu a podílet se na revoluci v oblasti bezpečnosti dat? Pak hledám přesně vás! Pojďte pracovat pro ambiciózní, rychle rostoucí společnost v uvolněné a přátelské atmosféře moderních kanceláří v Praze.

TOP Projekty28.06.2019

Atraktivní projekt v cestovním ruchu pro full-stack developera

Nabízím jedinečnou možnost pro full-stack vývojáře podílet se na nové, originální platformě, která spojuje cestovatele s místními obyvateli. Pokud pracujete s ReactJS a NodeJS, a láká vás prostředí moderního start-upu v centru Prahy v přátelském, mezinárodním týmu, možná hledám právě vás!

TOP Projekty21.06.2019

JavaScript Developer!, projekt nabízí Denisa Boháčová

Nabízím pozici pro zkušeného JavaScript Developera na prestižním mezinárodním projektu. Jedná se o ambiciózní projekt z rukou programátorských profíků, zaměřený na automatizaci vytváření testovacích scénářů a test flows.

TOP Projekty18.06.2019

.NET Developer!, projekt nabízí Aneta Turoňová

Vývoj aplikací v oblasti automatizace, zpracovaní nestrukturovaných dat, používání neuronových sítí a aplikací v oblasti finančního světa. Možnost HO až 100%! 

TOP Projekty01.06.2019

Java Developer!, projekt nabízí Marta Hartmanová

Vyzkoušejte si práci s PEGOU a buďte součástí dlouhodobého projektu v přátelském, neformálním prostředí!

TOP Projekty28.05.2019

Automation Tester!, projekt nabízí Alexandra Ferenčíková

Projekt s až 100% home office, testing webových a mobilních aplikací v oblasti finančnictví!

TOP Projekty15.05.2019