Club

Jedinečná nabídka v Praze pro React.js Developera se znalostí Next.js. Pojďte se podílet na technologicky pokročilém projektu, a to od samého začátku!

Jste expert na React? Máte zkušenosti s Next.js? Chcete pracovat na top projektu s nejmodernějšími technologiemi a profesně se posunout na další level? Pak tu máme nabídku přesně pro vás.

TOP Projekty15.10.2019

We've got an exclusive offer for a SAP Consultant in Bratislava - an extensive, international project with a long-term perspective.

Is SAP your mother tongue and are you looking for a job with a big portion of freedom as well as responsibility? Is it time for a career move, while being able to work mostly remote? Then we've got something just for you.

TOP Projekty03.10.2019

Jedinečná příležitost pro zkušeného .NET Developera. Pojďte dělat na mezinárodním, zajímavém projektu ve skvělé firmě v Praze.

Staňte se součástí digitální transformace v silné a dynamické společnosti z oblasti stavebnictví. Pokud máte .NET v krvi a hledáte novou výzvu, neváhejte a ozvěte se.

TOP Projekty07.08.2019

Bratislava – hľadá sa IT Analytik pre jedného z najvýznamnejších dodávateľov softwaru na Slovensku.

Ste analytik telom aj dušou? Vyžívate sa v práci s UML? Chcete konečne slušne zarábať? Ak áno, mám ponuku šitú priamo pre vás! Podieľajte sa na vývoji softwaru pre evidenčné systémy, elektronické podateľne a portálové riešenia.

TOP Projekty16.07.2019

Bratislava - úžasný job pre skúseného SAP ABAP Developera!

Staňte sa súčasťou špecializovaného SAP tímu a podieľajte sa na rozvoji a správe klientovho softvérového produktu, ktorý spracováva dáta a kontrakty pre najväčšie firmy v odbore na nemeckom trhu. Ide o veľmi zodpovednú prácu s veľkým objemom kľúčových dát.

TOP Projekty03.07.2019

Skvělá příležitost v Brně pro iOS Developera na světovém projektu!

Pro inovativní a ambiciózní projekt v Brně hledám zkušeného iOS developera, který se přidá k nově vytvořenému týmu, vyvíjejícímu platformu pro desítky milionů uživatelů z celého světa.

TOP Projekty01.07.2019

Inovativní projekt pro Senior C++ Developer

Jste zkušený C++ specialista, chcete se ujmout vedoucí pozice v týmu a podílet se na revoluci v oblasti bezpečnosti dat? Pak hledám přesně vás! Pojďte pracovat pro ambiciózní, rychle rostoucí společnost v uvolněné a přátelské atmosféře moderních kanceláří v Praze.

TOP Projekty28.06.2019

Atraktivní projekt v cestovním ruchu pro full-stack developera

Nabízím jedinečnou možnost pro full-stack vývojáře podílet se na nové, originální platformě, která spojuje cestovatele s místními obyvateli. Pokud pracujete s ReactJS a NodeJS, a láká vás prostředí moderního start-upu v centru Prahy v přátelském, mezinárodním týmu, možná hledám právě vás!

TOP Projekty21.06.2019

JavaScript Developer!, projekt nabízí Denisa Boháčová

Nabízím pozici pro zkušeného JavaScript Developera na prestižním mezinárodním projektu. Jedná se o ambiciózní projekt z rukou programátorských profíků, zaměřený na automatizaci vytváření testovacích scénářů a test flows.

TOP Projekty18.06.2019

.NET Developer!, projekt nabízí Aneta Turoňová

Vývoj aplikací v oblasti automatizace, zpracovaní nestrukturovaných dat, používání neuronových sítí a aplikací v oblasti finančního světa. Možnost HO až 100%! 

TOP Projekty01.06.2019

Java Developer!, projekt nabízí Marta Hartmanová

Vyzkoušejte si práci s PEGOU a buďte součástí dlouhodobého projektu v přátelském, neformálním prostředí!

TOP Projekty28.05.2019

Automation Tester!, projekt nabízí Alexandra Ferenčíková

Projekt s až 100% home office, testing webových a mobilních aplikací v oblasti finančnictví!

TOP Projekty15.05.2019