CoolClub pro IT odborníky

Zpátky v plném nasazení, jsme tady pro vás

#Teamcoolpeople je v plném pracovním nasazení. Po dvoutýdenním režimu na home office se dnes vracíme přímo do našich kanceláří, abychom se mohli věnovat všem vašim požadavkům a potřebám. Jsme připraveni pomoci najít nové projekty a kariérní výzvy. To vše s nadstandardní péčí, na jakou jste od nás zvyklí.

 

CoolNovinky

 

Každý měsíc nacházíme desítkám IT odborníkům i ostatním kandidátům pracovní příležitosti podle jejich konkrétních požadavků. Pokud i vy aktuálně hledáte svůj projekt, nebo se vám vlivem okolností změnily požadavky, naši Sourcing Manažeři jsou připraveni vám pomoci a projekt s požadovanými podmínkami najít. Stačí se na ně obrátit, vše zvládnete bez problému na dálku.

 

Jak to na to?

Stačí se buď přihlásit na vybranou pozici přes náš portál CoolJobs, nebo se zaregistrovat do systému. V případě problému nás neváhejte kontaktovat přes aplikaci Messenger na webových stránkách nebo na našem Facebooku, kde vás propojíme přímo se Sourcing Managerem, který se specializuje konkrétně na váš obor a zamření. S ním následně doladíte veškeré detaily a spolupráce může začít.

Všem našim kontraktorům poskytujeme díky našemu know how a propracovanému systému nadstandardní služby a servis. Během celého průběhu spolupráce se na nás můžete s čímkoliv obrátit a věci se řeší hned. Vše navíc zvládnete z domova a nemusíte nikam chodit. Celá komunikace probíhá remote.

 

Flexibilně a bez průtahů

Uvědomujeme si, že váš čas je cenný, a proto vás nebudeme zahlcovat zbytečnými nabídkami. Společně vám najdeme optimální řešení přímo na míru a hlavně bez průtahů. Získáte také přístup do našeho unikátního systému, kde budete mít kontrolu nad svým projektem. Veškerá administrativa s CoolPeople probíhá v elektronické podobě, vše máte přehledně na jednom místě, ve svém profilu na CoolPeople Club. S námi se nemusíte starat o to, zda a kdy zákazník zaplatí. O vše se postaráme my.

 

 

Jednoduše a férově

CoolJobs je aktuálně největší portál s nabídkou stovek projektů přímo pro IT. Po zadání klíčových slov a místa vám nabídne nejnovější pozice. V opačném případě vám odhalí všechny projekty. U každé nabídky hned máte jasno: vidíte přesný plat, místo, home office, délku projektu i formu spolupráce. Po prokliknutí nabídky uvidíte konkrétní detaily nabízeného projektu, na který se přihlásíte pomocí jednoduchého formuláře.

Již od roku 2005 úspěšně spojujeme na pracovním trhu nabídku s poptávkou jakožto nezávislý poskytovatel IT odborníků. U nás se nesetkáte se klasickými HR postupy, děláme to po svém. Hledáte aktuálně nové kariérní výzvy a příležitosti? Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás.