CoolClub pro IT odborníky

CoolMovie

Ponořte se do léta s těmito 6 žhavými filmovými hity na streamovacích platformách!

Ani v horkých letních dnech se zábava na streamovacích platformách nepozastavuje. Sice tam najdete spíše jednodušší zábavu, ale ani ta vás svou přímočarou akcí nebo hororovými prvky nezklame.

Na Netflixu se zrodily nečekané megahity, útok žraloka a krimi z Polska

Netflix se v uplynulých týdnech potýkal s vlažným přijetím některých velkofilmů s hvězdným obsazením. A ukázalo se, že diváky stačí oslovit i skromnějšími snímky, ale s chytlavým námětem a kvalitním zpracováním.

Které TOPky si na streamu pustit v červnu?

Červen bude nabitý. Streamovací platformy, stejně jako kino sály, budou praskat ve švech. Čeká vás Star Wars: Akolytka, noví Mizerové nebo třeba zpracování knižní předlohy Tatér z Osvětimi.

Duna 2 je konečně na Maxu! Seriál Duna dorazí na podzim

Skvostný filmový počin Duna 2 v březnu zcela ovládl filmová plátna a stal se největším hitem letošního roku. Právě teď na vás čeká na streamovací platformě Max. Věděli jste, že se chystá i seriál?

Deadpool 3 je za dveřmi! Jeho potitulková scéna vám vytře zrak

Třetí díl Deadpoola se blíží a s ním se rojí i nové informace a spekulace. Jednou z nejzajímavějších je zpráva o ohromující potitulkové scéně. Má úzce souviset s X-Meny a jejich vstupem do MCU.

Dubnové klenoty na streamovacích platformách

Zorientujte se v džungli streamovacích služeb a vyberte si z následujících dubnových trháků, se nimiž nešlápnete vedle.

Novinky na streamovacích platformách: Sci-fi, akce a návrat X-Menů

Ať už vás láká sci-fi od tvůrců Hry o trůny, napínavý true-crime o New Yorku, nebo návrat do světa X-Menů, z aktuální nabídky streamovacích služeb si vybere každý.

Duna 2 trhá rekordy, ani v Česku nemá konkurenci

Očekávané pokračování sci-fi filmu Duna z roku 2021 slaví nevídaný úspěch. Snímek se vyšplhal na příčky i před loňskou Barbie či Oppenheimera a stává se největším hitem letošního roku.

Akční nářez, Boy Kills World, dorazí v dubnu

Fanoušci akčních filmů, zbystřete. Jeden z nejočekávanějších akčních snímků roku, Boy Kills World, má konečně oficiální premiéru. Do amerických kin vtrhne 26. dubna, strhující trailer už je k mání pro všechny.

7 tipů na únorové trháky na streamu

Streamovací platformy chrlí i v únoru jednu novinku za druhou. Co si pro vás připravily?

Geniální válečný seriál Vládcové nebes z produkce Spielberga a Hankse je tu!

Další počin z produkce Stevena Spielberga a Toma Hankse je tu. Pomyslnou druhoválečnou trilogii titulů Bratrstvo neohrožených a Pacifik během příštích pár dnů doplní Vládcové nebes.

Rod draka nebo Temný případ. Nejočekávanější seriály HBO roku 2024 jsou tu!

Platformu letos obecně čeká silný rok, a to nejen v ohledu zkracování názvu z HBO Max pouze na Max, ale i v rámci seriálových novinek. Jaké seriálové novinky na HBO budou letos stát za to?

Nejočekávanější filmové hity tohoto roku odhaleny!

Lupičský thriller V letu, Kosmounaut z Čech, Lekce truchlení nebo Sněžné bratrstvo. Jaké další filmové pecky přinese rok 2024? Tyto tituly byste rozhodně neměli minout.

Netflix nabídne o Vánocích akční zážitek roku, HBO Marvelovku

Máme pro vás tipy na snímky, které oceníte, jakmile vám vánoční filmy polezou už i ušima. Jaké novinky najdete na streamovacích platformách během vánočních svátků?

Prosincové hity na Netflixu: katastrofický thriller s Julií Roberts a spin-off Papírového domu

Netflix si na prosinec přichystal kvalitní nabídku. Mimo vánoční klasiky vsází na katastrofický thriller s hvězdným obsazením, sci-fi příběh, anebo pokračování rodinného animáku.

3 nové sci-fi filmy na Netflixu, které vás dostanou do kolen

Na trhu najdete nepřeberné množství doposud natočených sci-fi snímků. Netflix se může pyšnit celými desítkami. Zde jsou TOP 3, které by neměly uniknout vaší pozornosti. Sice se blíží vánoční čas, a tak by kde kdo očekával spíše tipy na vánoční filmy, na ty je ale ještě chvilku čas. A tak my dnes přinášíme nové sci-fi filmy, které jsou aktuálně dostupné na Netflixu. Nenechte si je ujít.

TOP 5 filmů o hackerech

Děsí vás vidina možného narušení bezpečí, soukromí a představa toho, že by se někdo cizí mohl dostat k vašim údajům? A i přesto vás celý proces hackování počítačů zajímá a fascinuje? Inspirujte se tipy na ty nejlepší filmy ztvárňující právě toto téma. Někdy se možná spíše zasmějete, ale jindy uvidíte i reálné postupy. Následující snímky vás vtáhnou bezpochyby do děje a zajistí zábavu na pochmurné odpoledne.

Sylvester Stallone a další listopadové novinky na Netflixu

Na ponuré podzimní listopadové dny je Netflix samozřejmě připraven. Svým fanouškům nabídne hned několik zajímavých novinek. Máme pro vás dnes 6 z nich, které byste neměli přehlédnout.

Mission: Impossible Odplata konečně online!

Jeden z nejočekávanějších akčních filmů roku Mission: Impossible Odplata – První část v kinech komerčně příliš nezaujal. Zřejmě kvůli snímku Oppenheimer. Nyní je ale Mission Impossible konečně dostupný i online.

5 nejlepších hororových novinek tohoto podzimu  

Spooky sezóna je pomalu, ale jistě tady. Máme pro vás několik tipů na nejdrsnější snímky letošního podzimu, které vás právě teď chtějí vyděsit na platformách Netflix a HBO.

Načítám další...