CoolClub pro IT odborníky

CoolMovie

7 tipů na únorové trháky na streamu

Streamovací platformy chrlí i v únoru jednu novinku za druhou. Co si pro vás připravily?

Geniální válečný seriál Vládcové nebes z produkce Spielberga a Hankse je tu!

Další počin z produkce Stevena Spielberga a Toma Hankse je tu. Pomyslnou druhoválečnou trilogii titulů Bratrstvo neohrožených a Pacifik během příštích pár dnů doplní Vládcové nebes.

Rod draka nebo Temný případ. Nejočekávanější seriály HBO roku 2024 jsou tu!

Platformu letos obecně čeká silný rok, a to nejen v ohledu zkracování názvu z HBO Max pouze na Max, ale i v rámci seriálových novinek. Jaké seriálové novinky na HBO budou letos stát za to?

Nejočekávanější filmové hity tohoto roku odhaleny!

Lupičský thriller V letu, Kosmounaut z Čech, Lekce truchlení nebo Sněžné bratrstvo. Jaké další filmové pecky přinese rok 2024? Tyto tituly byste rozhodně neměli minout.

Netflix nabídne o Vánocích akční zážitek roku, HBO Marvelovku

Máme pro vás tipy na snímky, které oceníte, jakmile vám vánoční filmy polezou už i ušima. Jaké novinky najdete na streamovacích platformách během vánočních svátků?

Prosincové hity na Netflixu: katastrofický thriller s Julií Roberts a spin-off Papírového domu

Netflix si na prosinec přichystal kvalitní nabídku. Mimo vánoční klasiky vsází na katastrofický thriller s hvězdným obsazením, sci-fi příběh, anebo pokračování rodinného animáku.

3 nové sci-fi filmy na Netflixu, které vás dostanou do kolen

Na trhu najdete nepřeberné množství doposud natočených sci-fi snímků. Netflix se může pyšnit celými desítkami. Zde jsou TOP 3, které by neměly uniknout vaší pozornosti. Sice se blíží vánoční čas, a tak by kde kdo očekával spíše tipy na vánoční filmy, na ty je ale ještě chvilku čas. A tak my dnes přinášíme nové sci-fi filmy, které jsou aktuálně dostupné na Netflixu. Nenechte si je ujít.

TOP 5 filmů o hackerech

Děsí vás vidina možného narušení bezpečí, soukromí a představa toho, že by se někdo cizí mohl dostat k vašim údajům? A i přesto vás celý proces hackování počítačů zajímá a fascinuje? Inspirujte se tipy na ty nejlepší filmy ztvárňující právě toto téma. Někdy se možná spíše zasmějete, ale jindy uvidíte i reálné postupy. Následující snímky vás vtáhnou bezpochyby do děje a zajistí zábavu na pochmurné odpoledne.

Sylvester Stallone a další listopadové novinky na Netflixu

Na ponuré podzimní listopadové dny je Netflix samozřejmě připraven. Svým fanouškům nabídne hned několik zajímavých novinek. Máme pro vás dnes 6 z nich, které byste neměli přehlédnout.

Mission: Impossible Odplata konečně online!

Jeden z nejočekávanějších akčních filmů roku Mission: Impossible Odplata – První část v kinech komerčně příliš nezaujal. Zřejmě kvůli snímku Oppenheimer. Nyní je ale Mission Impossible konečně dostupný i online.

5 nejlepších hororových novinek tohoto podzimu  

Spooky sezóna je pomalu, ale jistě tady. Máme pro vás několik tipů na nejdrsnější snímky letošního podzimu, které vás právě teď chtějí vyděsit na platformách Netflix a HBO.

Nenechte si na Netflixu ujít tyto 4 nejočekávanější seriály

Ať chceme nebo ne, podzim se pomalu ale jistě blíží. Nalaďte se již nyní na to, co nás dokonce roku ještě čeká. Třeba nejočekávanější seriály Netflixu v druhé polovině roku 2023.

10 tipů na streamovací premiéry v srpnu: Nové Star Wars, Strážci Galaxie i populární Ahsoka

Srpen bude na streamovací zážitky pěkně šťavnatý! Na obrazovky vtrhne nová série z kultu Star Wars, strhující dokumenty, sci-fi s časovou smyčkou i dvě epizody očekávané Ahsoky.

Filmové kino hity 2023: 5 nejočekávanějších snímků do konce roku

Nezmeškejte ty nejvíce očekávané filmové novinky, které se ještě do konce roku objeví v kinech. Pokud se tedy kvůli právě probíhající stávce v Hollywoodu neodloží na příští rok. Které to jsou?

5 žhavých novinek na streamovacích platformách, které rozvíří letní scénu

Pokud chtějí streamovací služby diváky v letním období zaujmout, musí šlápnout do pedálů. Zaklínače už přední fanoušci shlédli, takže - jakými novinkami zaujmou platformy dále? Máme tipy na 5 snímků, které musíte vidět!

Epické sci-fi roku Duna 2 přichází s dalším trailerem

Druhý díl Duny je za chvíli tu. Nyní vyšel druhý trailer, který je oproti tomu prvnímu opravdu nabušený. Do jaké pozice se dostane Paul Artreid a kdo další tam bude figurovat?

Asteroid City nezklame: Wes Anderson opět přichází s kombinací výstředních postav i pitoreskního prostředí

Wes Anderson představuje svůj nejnovější filmový projekt Asteroid City po dvou letech od poslední premiéry. Tento renomovaný režisér je známý pro své melancholické komedie, které se vyznačují nejen symetrickými kompozicemi, ale také precizním výběrem hudebního doprovodu. Jedná se o jeho dosud nejkrásnější film?

Netflixu se jeho nepopulární krok k omezení sdílení hesel vyplatil, našli novou zlatou žílu

To, že Netflix bude zasahovat do dosavadní politiky sdílení hesel, už předestíral před časem. A přestože se na něj ze strany zákazníků snesla okamžitá vlna kritiky, Netflix nyní slaví úspěch.

5 žhavých červnových novinek na streamovacích platformách: Avatar, Zaklínač i Black Mirror

V dubnu a v květnu se na streamovacích platformách nedělo nic moc zásadního. S červnem se ale připravte na vzrušující jízdu. Svezete se na vlně sci-fi, akce i fantasy. Na své si přijdou i komiksoví a Marvel fanoušci.

Další český hit na Netflixu: jak ovládnou žebříček sledovanosti Děti Nagana?

Jste hokejovými fanoušky nebo si chcete vytvořit rodinnou pohodu u české komedie? K Netflixovými novinkám se přidala další pecka, sportovní hit s názvem Děti Nagana. Snímek vznikl k 25. výročí neobyčejného vítezství českých hokejistů na olympijských hrách v Naganu. Podaří se mu vyšplhat na první místo žebříčku sledovanosti, jako tomu bylo u jeho předchůdců posledních týdnů?

Načítám další...