CoolClub pro IT odborníky

CoolMovie

Nenechte si na Netflixu ujít tyto 4 nejočekávanější seriály

Ať chceme nebo ne, podzim se pomalu ale jistě blíží. Nalaďte se již nyní na to, co nás dokonce roku ještě čeká. Třeba nejočekávanější seriály Netflixu v druhé polovině roku 2023.

10 tipů na streamovací premiéry v srpnu: Nové Star Wars, Strážci Galaxie i populární Ahsoka

Srpen bude na streamovací zážitky pěkně šťavnatý! Na obrazovky vtrhne nová série z kultu Star Wars, strhující dokumenty, sci-fi s časovou smyčkou i dvě epizody očekávané Ahsoky.

Filmové kino hity 2023: 5 nejočekávanějších snímků do konce roku

Nezmeškejte ty nejvíce očekávané filmové novinky, které se ještě do konce roku objeví v kinech. Pokud se tedy kvůli právě probíhající stávce v Hollywoodu neodloží na příští rok. Které to jsou?

5 žhavých novinek na streamovacích platformách, které rozvíří letní scénu

Pokud chtějí streamovací služby diváky v letním období zaujmout, musí šlápnout do pedálů. Zaklínače už přední fanoušci shlédli, takže - jakými novinkami zaujmou platformy dále? Máme tipy na 5 snímků, které musíte vidět!

Epické sci-fi roku Duna 2 přichází s dalším trailerem

Druhý díl Duny je za chvíli tu. Nyní vyšel druhý trailer, který je oproti tomu prvnímu opravdu nabušený. Do jaké pozice se dostane Paul Artreid a kdo další tam bude figurovat?

Asteroid City nezklame: Wes Anderson opět přichází s kombinací výstředních postav i pitoreskního prostředí

Wes Anderson představuje svůj nejnovější filmový projekt Asteroid City po dvou letech od poslední premiéry. Tento renomovaný režisér je známý pro své melancholické komedie, které se vyznačují nejen symetrickými kompozicemi, ale také precizním výběrem hudebního doprovodu. Jedná se o jeho dosud nejkrásnější film?

Netflixu se jeho nepopulární krok k omezení sdílení hesel vyplatil, našli novou zlatou žílu

To, že Netflix bude zasahovat do dosavadní politiky sdílení hesel, už předestíral před časem. A přestože se na něj ze strany zákazníků snesla okamžitá vlna kritiky, Netflix nyní slaví úspěch.

5 žhavých červnových novinek na streamovacích platformách: Avatar, Zaklínač i Black Mirror

V dubnu a v květnu se na streamovacích platformách nedělo nic moc zásadního. S červnem se ale připravte na vzrušující jízdu. Svezete se na vlně sci-fi, akce i fantasy. Na své si přijdou i komiksoví a Marvel fanoušci.

Další český hit na Netflixu: jak ovládnou žebříček sledovanosti Děti Nagana?

Jste hokejovými fanoušky nebo si chcete vytvořit rodinnou pohodu u české komedie? K Netflixovými novinkám se přidala další pecka, sportovní hit s názvem Děti Nagana. Snímek vznikl k 25. výročí neobyčejného vítezství českých hokejistů na olympijských hrách v Naganu. Podaří se mu vyšplhat na první místo žebříčku sledovanosti, jako tomu bylo u jeho předchůdců posledních týdnů?

5 nejlepších květnových novinek na obrazovkách: Schwarzenegger v seriálu, nový Ant-Man a Jennifer Lopez

Velký návrat Arnolda Schwarzeneggera, a navíc poprvé za jeho kariéru v seriálu! Dlouho očekávaný snímek s Jennifer Lopez a trochu romantiky a fantazie na vrch? To vše a mnohem více v květnových novinkách, nejen na Netflixu.

Nové vedení studia Disney: Bude Avatar? Na které snímky se (ne)těšit?

Se změnou čela vedení studia Disney přichází i změny týkající se strategie uvádění exkluzivních filmových hitů právě na službě Disney Plus. Co to pro Disney bude znamenat? Stojí navýšení příjmů Disney za možnou ztrátu nových či i těch stávajících uživatelů?

5 dubnových novinek na Netflixu: nenechte si ujít Nočního agenta!

Přemýšlíte, co dalšího si pustit? Naštěstí je tu s novým měsícem také nálož Netflixových novinek. Ať už jste milovníkem komedie, thrilleru nebo vás naopak baví spíše historické drama než to vztahové, není problém. Každý si v dubnových novinkách najde jistě to své.

Netflix a jeho filmové premiéry roku 2023, opravdu je na co se těšit

Netflix se více než dříve snaží vyniknout, vsází na stále více originální obsah. Podívejte se na krátký přehled letošních premiér, jsou plné jmen filmových hvězd, vracející se oblíbené postavy, a to vše v režii těch nejlepších režisérů. Těšit se můžete na akční trháky, romantické komedie, sci-fi i kriminální thrillery nebo nové epizody oblíbených seriálů.

Nejočekávanější souboje filmových premiér roku 2023, opravdu je na co se těšit!

Kina jsou po pandemii zpět ve formě, alespoň vzhledem k množství nových filmů z populárních sérií. O vítězství se letos bude v malém souboji ucházet hned několik filmových premiér. Nenechte si proto ujít své oblíbence, ať už ze světa akce, sci-fi či komiksů.

5 nejsledovanějších Netflix seriálů roku 2022

Netflix přichází se seznamem svých nejúspěšnějších seriálů roku 2022 a rozhodně se má čím chlubit. Zatímco celková čísla poukazují na to, že s filmovou tvorbou to bylo horší, seriály konstantně bořily rekordy a nabídli divákům zajímavé příběhy, které si okamžitě získaly své fanoušky.

Nejlepší vánoční filmy

Vánoce jsou za rohem a je čas nachystat si vánoční "movie play-list". Připravili jsme pro vás 10 tipů na vánoční filmy, které vás bezesporu naladí do té správné vánoční pohody. Co si během svátečního těšení pustit?

6 žhavých novinek na HBO Max a Netflix, které musíte vidět

Streamovací platformy HBO Max a Netflix mají opět řadu novinek, na které se můžete podívat. Čekají na vás filmy v čele s Mužem v ohni nebo Diabolikem. Pokud nejste fanoušky „akčňáků“, má pro vás Netflix film Snivokraj, který vás vezme do říše snů.

7 nejlepších dokumentů o Sametové revoluci

Zítra slavíme 17. listopad, Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní svátek studenstva. Důležitost historických událostí tohoto dne je vhodné neopomíjet. Pomůže vám v tom i těchto 5 dokumentů!

Koruna, Manifest, Blockbuster. Největší trháky Netflixu tohoto roku jsou tu!

Podzim je v plném proudu a s tím spojené „Netflix and chill“ období. Pokud máte pocit, že jste už všechno, co Netflix nabízí viděli, tak nezoufejte! Netflix tento týden přichází se skvělými novinkami!

Prsteny moci přilákaly 25 milionů diváků. Staly se nejsledovanější premiérou Amazon Prime

Velkolepý začátek epického fantasy dobrodružství. Nejočekávanější seriál roku Pán prstenů: Prsteny moci přilákaly za pouhý jeden den 25 milionů diváků po celém světě a staly se tak oficiálně nejsledovanější premiérou v historii Prime Video.

Načítám další...