Club

Ajťák na Jiu-jitsu, díl 2.: Pomůcka ke zvyšování sebevědomí

Kde jsme to minule skončili? Už vim. Tím, že mi to nešlo. Takže dneska navážeme přesně tam a pokračujeme dál. Furt mi to nešlo… Ale fakt jsem dřel (hlavně teda o zem). Ocenili to v lékárně, kam jsem si chodil pro fáč na nárty. A vlastně i naše pračka, která si v tu dobu užívala extra porce mokvavejch ponožek. Po celym dni. Tenhle měsíc jsem ale konečně byl v dorůstací fázi - “vypracoval” jsem se až na pomůcku ke zvyšování sebevědomí ! Soupeřů...

Fandíme11.10.2019

7 profilů MMA zápasníků (a zápasnic), které musíte sledovat na Instagramu!

Sociální sítě hýbou světem a tento fenomén se nevyhnul ani zápasníkům MMA. Na Instagramu je tak možné řadu z nich sledovat a dozvědět se touto cestou více nejen o jejich životě, ale také o prostředí MMA. Kterých 7 profilů rozhodně doporučujeme sledovat?

Fandíme22.07.2019

Ajťák na Jiu-Jitsu, díl 1.: BJJ je prý superschopnost

Nejtěžší je prý se rozhodnout. Je to však tak trochu otázka úhlu pohledu, zvlášť, když ležíte pod stokilovým soupeřem a chcete se z toho dostat. Kdepak, náš spolupracovník, IT kontraktor Radek Novotný už ví, že nejtěžší bude... přestat! Každý měsíc vám ve svém deníku sdělí proč.

Fandíme26.06.2019

Sport budoucnosti? Brazilské jiu-jitsu! Zkuste ho na vlastní kůži

Brazilské jiu-jitsu patří k nejúspěšnějším bojovým sportům současnosti. A podle prognóz je jen otázkou času, kdy se zápas pracující se soupeřovým oblekem a opaskem, dostane mezi olympjiské disciplíny. Zdá se, že je ideální doba zkusit si tento bojový sport na vlastní kůži a dát světu „Jágra v kimonu“.

Fandíme17.05.2019

Cesta do klece: MMA není pro líný...

Česká kickboxerka Sandra Mašková a její cesta od tréninků "kicku" a brazilského jiu-jitsu až po účast v reality show The Fighter v Jihoafrické republice.

Fandíme01.05.2019

Vítězství i prohry se musíte naučit ustát

Náš #TeamCoolPeople se rozrostl o nového člena. Je jím česká kickboxerka, vítězka světových her v kickboxu Sandra Medojed Mašková, která si už vyzkoušela i drsný boj v kleci MMA. 

Fandíme05.04.2019