CoolClub pro IT odborníky

Netflix a jeho filmové premiéry roku 2023, opravdu je na co se těšit

17.02.2023

Netflix se více než dříve snaží vyniknout, vsází na stále více originální obsah. Podívejte se na krátký přehled letošních premiér, jsou plné jmen filmových hvězd, vracející se oblíbené postavy, a to vše v režii těch nejlepších režisérů. Těšit se můžete na akční trháky, romantické komedie, sci-fi i kriminální thrillery nebo nové epizody oblíbených seriálů.

 

CoolMovie

 

Filmovou premiéru o mladé Australance, která jako nejmladší člověk na světě dokázala sama obeplout celou zeměkouli, Dívka a moře, můžete sledovat už od 3. února. Dne 10. února pak Netflix vypustil svou Valentýnskou romantickou komedii s názvem U tebe nebo u mě?, kde vystoupí Reese Witherspoon a Ashton Kutcher. Jako nejlepší kamarádi se rozhodnou vyměnit si na týden své domovy, co z toho nakonec vzejde?

Koncem března se můžete těšit na pokračování úspěšné komedie z roku 2019 Vražda na jachtě, opět v hlavní roli s Adamem Sandlerem a Jennifer Aniston, tentokrát ale v komedii s názvem Vražda v Paříži.

Jennifer Lopez, se na obrazovky Netflixu vrací i letos, a to v thrilleru Matka. Na Netflixu bude ke sledování 12. května. Tentokrát si zahraje nájemnou vražedkyni, která se vrátí z ústraní chránit svou dceru.

Ve druhé polovině roku, konkrétně 11. srpna, uvede Netflix velkorozpočtový špionážní snímek Srdce z Kamene. Zde, na rozdíl od Wonder Woman a možná i Rychle a zběsile 10, bude možné vidět herečku Gal Gadot. Zhostí se role agentky zachraňující situaci ve stylu Jamese Bonda nebo Mission: Impossible. 

Vynechat nelze ani drama Pain Hustlers s Emily Blunt a Chrisem Evansem, které přijde na řadu 27. října. Možná vás bude zajímat, že snímek točil filmař David Yates, který měl ve své režii nejen všech 7 filmů Harryho Pottera, ale i Fantastická zvířata.

V listopadu 17. pak očekávejte romantickou komedii A Family Affair s Nicole Kidman a Zacem Efronem a 22. listopadu drama s rozpočtem 120 milionů dolarů, Leave the World Behind, opět s hvězdným obsazením Julie Roberts, Mahershala Ali a Ethan Hawke.

 

 

Připravila: Petra Sauerová