CoolClub pro IT odborníky

"S naším elektronickým HR systémem dokážeme personalistovi ušetřit reálně 2 dny práce v týdnu," říká Ondřej Gryc, obchodní ředitel PINYA

18.04.2023

Digitalizace a automatizování procesů má v dnešním HR a Recruitmentu rozhodně své místo. Další epizoda HeRoes Talk přináší rozhovor s Ondřejem Grycem, obchodním ředitelem společnosti PINYA. I on se svým týmem totiž přichází s HR nástrojem, kterým chtějí personalistům nejen pomoci zefektivnit svou práci, ale také získat čas na ostatní úkony, které jdou jinak do pozadí. Proč vůbec tento nástroj vznikl, jsou firmy v Česku na digitalizaci připravené a kam až se to vše může vlastně vyvinout?

 

Podcast

 

Digitalizace a automatizování procesů má v dnešním HR a Recruitmentu rozhodně své místo. Další epizoda HeRoes Talk přináší rozhovor s Ondřejem Grycem, obchodním ředitelem společnosti PINYA.

I on se svým týmem totiž přichází s HR nástrojem, kterým chtějí personalistům nejen pomoci zefektivnit svou práci, ale také získat čas na ostatní úkony, které jdou jinak do pozadí. Proč vůbec tento nástroj vznikl, jsou firmy v Česku na digitalizaci připravené a kam až se to vše může vlastně vyvinout?

Ondřej Gryc vede v rámci společnosti PINYA svůj obchodní tým, který se stará o softwarový nástroj PINYA HR. Zároveň přiznává, že to není jen jeho práce, ale i koníček, a zaručeně to můžete z dnešního podcastu vycítit.

Spolu s Vilémem a Richardem se tak v 11. díle zabývají tím, s čím konkrétně PINYA HR pomáhá, dojdou k pojmu hybridní kancelář ale i k tomu, jakým směrem by se nábor mohl do budoucna ubírat. Nenechte se také připravit o diskuzi na téma umělá inteligence a virtuální realita, především v souvislosti s digitální stopou a náborem. Jaký názor na to máte vy?

Jedenáctou epizodu HeRoes Talk najdete už nyní na následujících platformách:

 

 

 

 

 

Připravila: Petra Sauerová