CoolClub pro IT odborníky

Najděte si vysněnou práci nebo projekt přes CoolJobs a vyplatíme vám 15 tisíc korun nástupní bonus

Tento vzkaz má společnost CoolPeople pro všechny, kteří hledají novou práci nebo projekt a svou první výplatu by rádi navýšili o jednorázovou odměnu. Mají příležitost - od 1. října 2019 spouští CoolPeople v ČR, SK a v Rakousku motivační systém odměn, který každému, kdo se na novou pozici přihlásí přes pracovní portál CoolJobs, vyplatí 15 000 Kč (600 EUR) jako nástupní bonus.

 

CoolNovinky

 

Společnost CoolPeople se za dobu svého působení stala lídrem na trhu IT kapacit a nyní má ten samý cíl ve všech pracovních oborech. Chce se stát první volbou všech, kteří uvažují o změně zaměstnání nebo hledají práci s pětihvězdičkovým servisem (pro CoolPeople nejsou kandidáti jen čísla, zakládá si na lidském přístupu, dobrých vztazích a ochotě). Všechny nabízené pozice společnost pravidelně publikuje na svém vlastním pracovním portálu na adrese: www.cooljobs.cz pro IT odborníky; a na stránkách: blue.cooljobs.cz pro všechny další obory.

 

 

Naklikat si 15 tisíc

Co pro získání jednorázové odměny za nástup musíte udělat? Nic víc než vybrat si svou novou práci na stránkách CoolJobs a zareagovat na ni přes webový formulář. „Vše je otázkou několika minut, uchazeč si na stránkách CoolJobs vytvoří svůj vlastní profil a pak už jen klikne na vybranou pozici, která ho spojí s daným projektem. To lze udělat pohodlně i přes mobilní telefon, kvůli čemuž jsme dopředu vše zjednodušili. V rámci profilu je také možné si navíc nastavit automatické upozorňování emailem na nové pozice, které odpovídají přesným požadavkům kandidátů,“ říká Milan Čálek, CEO společnosti CoolPeople.

 

Budoucnost je v technologiích i citlivé péči o kandidáty

V podpoře modelu, kdy si kandidát najde svůj ideální projekt, vidí Milan Čálek budoucnost: „Prostřednictvím našeho pracovního portálu CoolJobs si od začátku tohoto roku samo našlo svůj ideální projekt již více než 50 IT odborníků. Přestože se jedná pouze o řádově 5 % z celkového počtu odborníků, které jsme umístili na projekty klientů, je to pro nás natolik zajímavý počet, že jej chceme dále podpořit motivační odměnou za nástup,“ tvrdí Čálek a poodhaluje strategii, v níž vidí na trhu práce smysl: „Automatizace, AI, mobilní aplikace, chatboty, to jsou pro nás na příští rok klíčová témata a v souvislosti s CoolPeople budou na trhu rozhodně rezonovat. Jako lídr pracovního trhu dlouhodobě vytváříme standardy, které ostatní bezostyšně kopírují nebo kritizují podle toho, nakolik jsou schopni s námi držet krok.

Další budoucnost našeho odvětví bude stále více spočívat v technologiích, větší angažovanosti a svobodné volbě kandidátů. Zároveň ale s plnou podporou profesionálních odborníků, kteří zajistí, aby vše proběhlo v pořádku od začátku až do konce, protože samotný portál bez lidského faktoru a odborné péče nefunguje.“

Jak spolupráce a péče o kandidáty vypadá v praxi, popisuje Vilém Terich, CMO společnosti. „Náš pracovní portál CoolJobs je jediné místo, kde si kandidáti mohou okamžitě vybrat ze stovek aktuálně otevřených a mnohdy exkluzivních projektů zákazníků CoolPeople v ČR, SK a Rakousku. Každý projekt je kvalitně popsaný, má svého zodpovědného Sourcing Managera, který kandidáty celým procesem provede a pomůže jim se všemi detaily. Zároveň má každý jeden projekt i svého Account Managera, který zase u zákazníků zajistí, aby byl profil kandidáta co nejdříve vyhodnocen a aby se i finančně podmínky obou stran dokonale sladily. Výsledkem je pak výhra na všech stranách. Kandidát si sám vybírá svůj ideální projekt s maximální podporou CoolPeople, klient získává motivovaného kandidáta, který odpovídá jeho zadání. A k tomu všemu ještě finanční odměna v rámci bonusu za nástup.“

 

Špičkové technologie ruku v ruce s péčí profesionálů

CoolPeople je bezkonkurenční jedničkou na trhu IT kapacit. Již více než 14 let pomáhá největším tuzemským i mezinárodním společnostem najít odpověď na otázku, jak a kde rychle najít kvalitní IT odborníky za přijatelnou cenu. CoolPeople spojuje nejvyspělejší IT technologie s lidským přístupem profesionálních odborníků pro maximální spokojenost klientů a kandidátů. Aktuálně má ambiciózní plán patřit do dvou let mezi TOP 3 personální agentury v Čechách a na Slovensku. Od začátku roku 2019 pomáhá také klientům mimo IT a pomohl najít lepší práci již více než stovce takových uchazečů.