CoolClub pro IT odborníky

Nejočekávanější filmové hity tohoto roku odhaleny!

12.01.2024

Lupičský thriller V letu, Kosmounaut z Čech, Lekce truchlení nebo Sněžné bratrstvo. Jaké další filmové pecky přinese rok 2024? Tyto tituly byste rozhodně neměli minout.

 

CoolMovie

 

Netflix zfilmoval román Kosmonaut z Čech (Spaceman of Bohemia), který napsal Jaroslav Kalfař, Čech dlouhodobě žijící ve Spojených státech. Do hlavní role obsadil Adama Sandlera. To ale není jediné překvapení. Jaké další filmové pecky nabídne rok 2024?

 

Lekce truchlení (God Grief)

Hned na začátku ledna Netflix nabídne snímek s názvem Lekce truchlení (God Grief). Po neočekávané smrti svého slavného manžela, se hlavní hrdina vydává se svými nejlepšími přáteli do Paříže. Tam se ale vynoří temná tajemství a nepříjemné pravdy, kterým bude muset čelit.

 

Sněžné bratrstvo (La sociedad de la nieve)

Dobrodružný film plný dramatu, který opět přináší Netflix, Sněžné bratrstvo (La sociedad de la nieve) vás zavede do roku 1972. V samém srdci And se zřítí let objednaný k přepravě ragbyového týmu do Chille. Nehodu přežije 29 ze 45 cestujících. Mají před sebou ale nelehkou cestu přežití na jednom z nejvíce nepřístupných míst naší planety. Jak si poradí?

 

 

Mladá dáma (Damsel)

Princezna Elodie se provdá za krásného prince a započne tak tu nejkrásnější pohádku. To je ale největší omy. Pravdou je, že krátce poté ji princova rodina uvrhne do dračí kobky, jakožto oběť obávaného monstra. Elodie se přesto nevzdává a rozhodne se bojovat s mečem v ruce. Nezmeškejte novinku v hlavní roli s Millie Bobby Brown, kterou znáte z populárního seriálu Stranger Things.

 

Kosmonaut z Čech (Spaceman)

Po návratu na Zem ke své ženě se kosmonaut, aka Adam Sandler v hlavní roli, nestačí divit. Zjišťuje, že ho ve vztahu už nejspíše nic hezkého nečeká. Pak ale spojí síly s prastarým stvořením ukrytým v hlubinách jeho lodi, které mu s pochroumaným vztahem začne pomáhat.

 

 

V letu (Lift)

Profesionální zloděj (Kevin Hart) se svým týmem v nové akční komedii s názvem V Letu (Lift) chystá obří loupež. Jejich plánem je ukrást půl miliardy dolarů ve zlatě z trezoru na palubě letadla 12 kilometrů nad zemí.  

 

Role Play

 Emma se svým manželem Davem a dvěma dětmi vede báječný a spokojený život na předměstí New Jersey. Jenže to není vše, zároveň žije totiž ještě druhým tajným životem nájemné vražedkyně. Dave ale Emmy velké tajemství odhalí při společné hře na role, co se stane pak? Film se během roku objeví na Amazon Prime Video.

 

 

Připravila: Petra Sauerová
Foto: Facebook; Netflix