CoolClub pro IT odborníky

Prosincové hity na Netflixu: katastrofický thriller s Julií Roberts a spin-off Papírového domu

15.12.2023

Netflix si na prosinec přichystal kvalitní nabídku. Mimo vánoční klasiky vsází na katastrofický thriller s hvězdným obsazením, sci-fi příběh, anebo pokračování rodinného animáku.

 

CoolMovie

 

Prosinec na Netflixu nemusí nutně znamenat pouze vánoční klasiky. Až už budete mít vánočních filmů plnou hlavu, nezapomeňte i na další snímky. Netflix má opět, co nabídnout.

 

Nech svět světem (Leave the World Behind)

Už jste slyšeli o letošním apokalyptickém thrilleru s naprosto hvězdným obsazením Nech svět světem? V hlavní roli Amanda (Julia Roberts) s manželem Clayem (Ethan Hawke) si na víkend vyjedou do luxusního domu i s dětmi.

Jejich výlet ale naruší dva cizinci, kteří uprostřed noci hledají útočiště před kybernetickým útokem. Jak toto filmové ztvárnění dle románu Rumaana Alamana dopadne?

 

 

Papírový dům: Berlin (Money Heist: Berlin)
Novinka, na kterou se zcela jistě těší fanoušci populárního seriálu Papírový dům, Money Heist nebo chcete-li La Casa de Papel, je spin-off v hlavní roli s oblíbenou postavou Berlina. Na Netflix dorazí už 15. prosince a přinese s sebou Berlinův napínavý pokus o krádež klenotů v hodnotě 44 milionů dolarů.

 

 

Maestro (Maestro)

Od 20. prosince na Netflixu také najdete ambiciózní biografické drama pojednávající o americkém hudebním skladateli a dirigentovi Leonardu Bernsteinovi s názvem Maestro. O tento snímek se postaral režisér Bradley Cooper, který zároveň slavného skladatele ve snímku herecky ztvárnil. Do role jeho celoživotní lásky pak obsadil britskou herečku Carey Mulligan. 

 

Další tipy

Netfllix v prosinci pro své diváky také připravil rodinný animovaný film, který je pokračováním snímku Slepičí Úlet s názvem Slepičí úlet: Zrození nuget. Nepřipraví vás ale ani o drama seriál Yellowjackets, ve kterém dojde k letecké katastrofě s roztleskávačkami ve žlutých bundách na palubě.

A na závěr Demolice, film o úspěšném investičním bankéři, který ale přijde o vše, kdo mu pomůže dát zase zpátky život dohromady?

 

 

Připravila: Petra Sauerová
Foto: 2x Facebook