CoolClub pro IT odborníky

Rod draka nebo Temný případ. Nejočekávanější seriály HBO roku 2024 jsou tu!

25.01.2024

Platformu letos obecně čeká silný rok, a to nejen v ohledu zkracování názvu z HBO Max pouze na Max, ale i v rámci seriálových novinek. Jaké seriálové novinky na HBO budou letos stát za to?

 

CoolMovie

 

HBO už dopředu upozorňovalo, že některé seriály se ani vzhledem ke stávkám nevrátí. Na co se můžeme těšit?

 

Temný případ: Noční krajina (Night Country)

Tvůrci seriálu s názvem Temný případ doposud vypustili 3 série. V roce 2024 tak fanoušky čeká čtvrtá řada s názvem Noční krajina. Tentokrát se v hlavní roli objeví ale dvojice detektivek, které se budou muset vypořádat s případem zmizení osmi mužů z výzkumné stanice.

Lákadlem k tomu pustit si tuto řadu seriálu může být fakt, že nemusíte znát žádné události z předchozích sérií seriálu.

 

 

Režim (The Regime)

Seriálový počin s názvem Režim je zasazený do fiktivní středoevropské země, která prochází politickou krizí. Zdejší kancléřce se totiž začne hroutit autoritářský režim po rozpoutání mnoha společenských protestů.

V hlavní roli se můžete těšit na krásnou Kate Winslet, a to už na začátku března. HBO se domnívá, že by se mohlo jednat o jednu z nejchválenějších novinek letoška.

 

Rod draka (House of dragon) – 2. řada

Také se od posledního dílu první řady seriálu Rod draka nemůžete dočkat pokračování? Už to nebude dlouho trvat. V letních měsících letošního roku se navrátíte do Západozemí, kde naplno propukne válka o Železný trůn.

Tento boj mezi příbuznými bude opět stát za to. Vzhledem k tomu, že se hollywoodský seriál natáčí s britskými herci, nezasáhla ho herecká stávka, a tak produkce není nijak opožděna.

 

 

Tokyo Vice (Tokyo Vice) – 2. řada

Temný krimi seriál s názvem Tokyo Vice je zpracovaný na základě knižní předlohu od amerického novináře Jakea Adelsteina. V příběhu se ocitáte na konci 90. let, kdy Adelstein startoval v japonském deníku jako první zahraniční reportér.

Jakmile ale začne odhalovat korupci a zločiny v tokijském podsvětí, dostává se do nebezpečí. Tokyo Vice na HBO laďte už 8. února.

 

 

Připravila: Petra Sauerová
Foto: Facebook