CoolClub pro IT odborníky

Tesla prodává pivo. Proč ho konzumenti nazývají urologickou tekutinou?

26.10.2023

Tesla je především americký výrobce elektro automobilů. Na jejím oficiálním e-shopu se však nedávno objevilo i pivo. Je beznadějně vyprodané.

 

Novinky

 

Samotné pivní lahve jsou skutečná designovka, hranatý tvar je inspirovaný hranatým designem elektromobilu Cybertruck a jsou vyrobeny z keramiky. Na každé z nich je vyobrazen ježek, který pije se slovy: „haha cheers“.

Jedna lahev piva obsahuje 7 % alkoholu a výrobce uvádí, že chuť i vůně je ovlivněna citrusy a čajovým extraktem.

Novou edici piva, které si Elon Musk nechal vyrobit, se prodává i v dárkovém balení. Ke koupi najdete 330mililitrové lahve prémiového ležáku Helles CyberBeer. Ten je uvařen z německého chmelu Saaz a Hellertau Mittlefruh, ale v kalifornském pivovaru Buzzrock Brewing.

Dárkový designový pivní set dvou piv a dvou korbelů pořídíte za 150 dolarů, tedy v přepočtu 4200 korun. A nabídka je natolik exkluzivní, že se rozhodně nedostane na všechny. Už nyní hlásí e-shop Tesly: vyprodáno.

Pro Teslu to není poprvé, co do své řady produktů zahrnula také pivo. V dubnu letošního roku jste na e-shopu mohli najít limitovanou edici ležáků GigaBier. Dárkový set se třemi 330mililitrovými lahvemi se prodával v přepočtu za cca 2000 korun.

Někteří čeští konzumenti pivo otestovali a samotnou chuť piva označili za "plnou", citrusovou, a těžkou. Jeho barvu však přirovnali ke vzroku z urologie.

Je tedy dobře, že si Musk potrpí na propracovaný design a dokonale vyhlížející obal. Ten je navíc atuálně považován za sběratelský artikl.

 

 

Připravila: Petra Sauerová
Foto: Facebook